KONST / Litografier / Färglitografi 14113165
nr 1411 3165
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 4/99, Perspective japonaise. Bildmått: 56x45cm, yttermått inklusive ram: 76x65cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:18:18
16/8 20:13:18
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd